Сыйақы мен стипендиялар

2020-2021 оқу жылы бойынша 

ҚР БҒМ Мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері

(Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы
25 желтоқсандағы № 542 бұйрығына қосымша)

 

Жаратылыстану ғылымдары саласындағы үздік жұмысы үшін жас ғалымдарға арналған

Д. А. Қонаев атындағы сыйлық

р/с

Т.А.Ж.

Жұмыс орны

1.

Оразбаев Саги Амзеевич,PhD

Физика-техникалық факультеті

2.

Батрышев Дидар Галымович, PhD 

Физика-техникалық факультеті

3.

Ерланұлы Ерасыл

Физика-техникалық факультеті

4.

Утегенов Алмасбек Улубекович, PhD 

Физика-техникалық факультеті

5.

Усенов Ерболат Абуталипұлы, PhD 

Физика-техникалық факультеті

 

Мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері

 

р/с

Т.А.Ж.

Жұмыс орны

Жетекші ғалымдарға арналған

1.

Баянбаева Жадыра Амангельдиевна

Филология факультеті

2.

Карибаев Б.Б.

Тарих факультеті

3.

Мухамедиев Булат Минтаевич

Экономика және бизнес жоғары мектебі

4.

Тулеуханов Султан Тулеуханович

Биология және биотехнология факультеті

Жас ғалымдарға арналған

1.

Тулешова Улжан Жанелдыновна, PhD 

Тарих факультеті

2.

Даутова Гүлназ Рахымқызы,PhD 

Филология факультеті

3.

Жаппаркулова Карлыгаш Нургалиевна

Филология факультеті

4.

Таттимбетова Куралай Омирлановна,PhD

Филология факультеті

5.

Жидебекқызы Ақнұр,PhD доктор

Экономика және бизнес жоғары мектебі

6.

Тайпакова Сабира Мыктыбеккызы,PhD доктор

Биология және биотехнология факультеті

7.

Еримбетова Ляззат Тастанбековна

Физика-техникалық факультеті

8.

Ерланұлы Ерасыл

Физика-техникалық факультеті

9.

Оразбаев Саги Амзеевич,PhD 

Физика-техникалық факультеті

10.

Утегенов Алмасбек Улубекович, PhD 

Физика-техникалық факультеті

11.

Болатов Асет Куанышевич,PhD 

Химия және химиялық технология факультеті

12.

Калдыбеков Даулет Болатович,PhD 

Химия және химиялық технология факультеті

13.

Мальчик Федор Игорьевич,PhD 

Химия және химиялық технология факультеті

14.

Оразбаева Дина Сайлаубеккызы,PhD

Химия және химиялық технология факультеті

15.

Сатыбалдиев Багдат Серикович,PhD 

Химия және химиялық технология факультеті

16.

Токпаев Рустам Ришатович,PhD 

Химия және химиялық технология факультеті


 

2018-2019 оқу жылы бойынша 

ҚР БҒМ Мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері

(Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы
6 желтоқсандағы № 672 бұйрығына қосымша)

р/с

Т.А.Ж.

Жұмыс орны

Жетекші ғалымдарға арналған

1.

Коданова Сандугаш Кулмагамбетовна

Эксперименттік және теориялық физика ҒЗИ

2.

Шалахметова Тамара Минажевна

Экология мәселелері ҒЗИ

3.

Шакиров Каримжан

Нурумович

Халықаралық қатынастар факультеті

 

Жас ғалымдарға арналған

1.

Мухаметкаримов Ержан Советбекович

Эксперименттік және теориялық физика ҒЗИ

2.

Шаленов Ерик Онгарович

Эксперименттік және теориялық физика ҒЗИ

3.

Батрышев Дидар Галымович

Инженерлік профилді зертхана

4.

Мусабек Гаухар Калижанкызы

Ашық түрдегі ұлттық нанотехнологиялық зертхана

5.

Есимова Жулдыз Дапеновна

Филология және әлем тілдері факультеті

6.

Ергали Адлет Маратұлы

Заң факультеті

7.

Уралбеков Болат Муратович

Химия және химиялық технология факультеті

8.

Ермолдина Эльмира Тлеубаевна

Химия және химиялық технология факультеті

9.

Атчабарова Ажар Айдаровна

Химия және химиялық технология факультеті

10.

Джелдыбаева Индира Мухаметкеримовна

Жаңа химиялық технологиялар және материалдар ҒЗИ

2017-2018 оқу жылы бойынша ҚР БҒМ Мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері

Т.А.Ж.

Жұмыс орны

Ғылым мен техниканың дамуына көрнекті үлес қосқан ғалымдар мен мамандарға арналған стипендия иегерлері 

1.

Джумагулова Карлыгаш Нурмановна

Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты

2.

Колумбаева Сауле Жанабаевна

Экология мәселелері ғылыми-зерттеу институты

3.

Ахтаева Нурсулу Зияхановна

Экология мәселелері ғылыми-зерттеу институты

4.

Мун Григорий Алексеевич

Ғылыми-технологиялық парк

 

Дарынды жас ғалымдарға арналған стипендия иегерлері

1.

Нарбаева Каракоз Турсынбековна

География және табиғатты пайдалану факультеті

2.

Асқарұлы Абдиадиль

Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты

3.

Исанова Молдир Кенесовна

Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты

4.

Партизан Гулмайра

Ашық түрдегі ұлттық нанотехнологиялық зертхана

5.

Усенов Ерболат Абуталипұлы

Ашық түрдегі ұлттық нанотехнологиялық зертхана

6.

Иманкулов Тимур Сакенович

Математика және механика ғылыми-зерттеу институты

7.

Байматова Насиба Хикматуллаевна

Физикалық-химиялық зерттеулер және талдау орталығының ғылыми-зерттеу институты

8.

Досжанов Ерлан Оспанович

Жану мәселелері ғылыми-зерттеу институты

9.

Алимжанова Айкерим Болатовна

Журналистика факультеті

10.

Байгараев Нурлан Алиевич

Шығыстану факультеті

 

2016-2017 ж. бойынша Мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері

р/с

Т.А.Ж.

Жұмыс орны

Ғылым мен техниканың дамуына көрнекті үлес қосқан ғалымдар мен мамандарға

          арналған стипендия иегерлері

1.

Жатканбаева Айжан Ержановна

Заң факультеті

2.

Калыш Аманжол Боранбайулы

Тарих, археология және этнология факультеті

3.

Рамазанов Тлеккабул Сабитович

Эксперименттік және теориялық физика ҒЗИ

4.

Кенжебаева Сауле Сагиндыковна

Экология мәселелері ҒЗИ

5.

Каирбеков Жаксынтай

Жаңа химиялық технологиялар мен материалдар ҒЗИ

6.

Наурызбаев Михаил Касымович

Физика химиялық зерттеу және талдау орталығы 

7.

Нуртазина Назира Даутбековна

Тарих, археология және этнология факультеті  

Дарынды жас ғалымдарға арналған стипендия иегерлері

1.

Арын Айжан Арынкызы

Заң факультеті

2.

Джангабулова Арайлым Куанышбековна

Заң факультеті

3.

Усеинова Карлыгаш Рахимжановна

Заң факультеті

4.

Кудайбергенова Рената Еркиновна

Шығыстану факультеті

 

сахов Алибек Абдиашимович

Механика-математикалық факультет

6.

Казбекова Жанат Бекетовна

Экономика және бизнес жоғары мектебі

 

Әлібек Ыдырыс

Биология және биотехнология мәселелері ҒЗИ8.

 

Токбаев Рустам Риматович

 Физика химиялық зерттеу және талдау орталығы

9.

Нажипкызы Меруерт

Химия және химиялық технологиялар факультеті

 

Тасилова Назия Айтбаевна

Тарих, археология және этнология факультеті