Департаменттер

Қалалық телефондарға қосатын нөмірлер тізімі: +7(727) 377-33-30; 377-33-31; 377-33-32; 377-33-33
Университет департаменттері
Әкімшілік департаменті
   

Әубәкіров Әбілқайыр Әбләкімұлы

377-32-87  ішкі - 3190 Abilkair.Aubakirov@kaznu.kz
     Құқықтық жұмыс басқармасы
   
   
 377-34-00  ішкі - 1335

     Университеттің сенім телефоны
   
     Әскери-жұмылдыру жұмысы қызметі
   
     Сапашев Мұқат Дәулетұлы
 377-34-22  ішкі - 1128
Mukat.Sapashev@kaznu.kz
     Ұйымдастыру-бақылау жұмысы басқармасы
   
     Кеңсе    
     Сұлтан Райгүл
 ішкі - 1175, 1475, 1477
Raigul.Sultan@kaznu.kz
     Адам ресурстары және архив басқармасы
   
     Мадиярова Айнұр Сатылғанқызы
 377-35-35   ішкі - 1170, 1171, 1471, 1173
Ainur.Madiyarova@kaznu.kz
     Мұрағат    
     Жылгелдиева Алтынгүл
 377-35-02 ішкі 1271, 1491
Altyngul.Zhylgeldieva@kaznu.kz
    Ақпаратты қорғау секторы    
    Жақсылықов Алпысбай  377-33-97   ішкі - 1117
 
    Астана қаласындағы өкілеттілік    
    Қарабаев Әнуар Қадыржанұлы   8 7172 94 69 35
Халықаралық ынтымақтастық департаменті
      ішкі - 3311
    Шалғымбаев Дәулетжан - директор орынбасары 377-33-24
Сыртқы байланыстар басқармасы 
   

 
Халықаралық бағдарламалар орталығы
    Әбдиман Жәния Өмірханқызы
ішкі - 1467 Zhanyiya.Abdyman@kaznu.kz
Ғылым және инновациялық қызмет жөніндегі департамент 
   

Мұхамбетжанов Серік Көпжасарұлы

377-33-12  ішкі - 1158 

Serik.Muhambetzhanov@kaznu.kz

Ғылым және баспалық белсенділік басқармасы
    Смағұлов Қадіржан Есенғалиұлы 377-32-67 іш.1159 Kadyrzhan.Smagulov@kaznu.kz
Инновациялық  және зияткерлік меншік басқармасы
    Ахметова Айгүл Базылбекқызы 377-36-65 іш.1399 Aygul.Akhmetova@kaznu.kz
Ғылыми кадрларды даярлау және аттестаттау басқармасы
    Құдайбергенова Рината Еркінқызы
377-35-45 іш.1137  Renata.Kudaibergenova@kaznu.kz
 
   

 
 
   
    Мұхитдинова Таңсұлу Мирасбекқызы

377-33-13  ішкі - 1195/3195

Tansulu.mukhitdinova@kaznu.kz

Оқу үдерісін жоспарлау және қолдау көрсету басқармасы
    Байғараев Нұрлан Әлиұлы   377-32-27 ішкі - 1230  Nurlan.Baygaraev@kaznu.kz
    Қадыров Әнуар Қалбекұлы - жоспарлау қызметінің жетекшісі ішкі - 1151 Anuar.Kadirov@kaznu.kz
    Студент кеңесінің жетекшісі    
   

Қожабергенова Жазира Бекеновна

ішкі - 1440  Zhasira.Kozhabergenova@kaznu.kz
Тіркеуші кеңесі қызметінің жетекшісі
    Әбілмәжінова Айгүл Аитжанқызы 377-32-40   ішкі - 1430  Aliya.Abilmazhinova@kaznu.kz
Мансап және кәсіби дамыту орталығынң директоры
    Севрюгин Илья Валерьевич
377-32-40   ішкі - 1127  Ilya.Sevryugin@kaznu.kz
    Шаяхмет Қайрат Нұрдәулетұлы
377-32-40  ішкі - 1127  Kairat.Shayakhmetov@kaznu.kz
Оқу-әдістемелік және  білім беру технологиялары басқармасы 
    Сексенбаева Жанна Сергеевна ішкі - 3195 Aizhan.Asylbekova@kaznu.kz
    Жақыпова Гүлнәзия - әдістемелік жұмыс қызметінің жетекшісі 377-33-95   ішкі - 1232 Gulnaz.Tolgaevna@kaznu.kz
    Республикалық оқу-әдістемелік кеңесінің оқу-әдістемелік секциясы  
    Сырғақбаева Ақмарал Сәлімжанқызы 377-33-14   ішкі - 1273 Akmaral.Syrgakbaeva@kaznu.kz

Жаңа білім беру технологиялары институтының директоры  

    Мусинова Әсел Ахметовна
ішкі - 3123  Assel.Moussinova@kaznu.kz
Жаппай ашық онлайн курстар орталығының директоры
   
 ішкі - 3124 Azat.Absadyk@kaznu.kz
   

Есімова Жұлдыз Дәпенқызы

377-33-15 ішкі - 1160

Zhuldyz.Esimovaa@kaznu.kz

Тәрбие жұмысы және тіл саясатын ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету бөлімі

іш.11-34 Talgat.Abishev@kaznu.kz
Жастар ұйымдары комитетінің жетекшісі
 
   
ішкі -1451  
Жастар коворкинг орталығы  
   
ішкі - 1451
    Студенттік клуб
   
    Сартбай Жанар Үшкемпірқызы ішкі - 1333 Zhanar.Sartbay@kaznu.kz
    Құқықтық – тәртіп сақтау жасағының жетекшісі

 
   
1198; 1338 Zhumagaly.Esenbek@kaznu.kz
    Имидждік саясат және қоғаммен байланыс департаменті  
    Байдәулет Қаншайым  Мәуленқызы

Корпоративтік БАҚ және қоғаммен байланыс басқармасы
    Баяндина Гүл Құттыбекқызы ішкі - 1194 Gul.Bayandina@kaznu.kz
    Интернет және коммуникациялар бөлімі    
    Бекбергенова Анар Рымбекқызы ішкі - 3286  Anar.Bekbergenova@kaznu.kz
Ақпараттық технологиялар және инновациялық даму институты
    Мамықова Жаңыл Жұманғалиқызы - деректерді талдау және өңдеу орталығының директоры
ішкі - 3333 Zhanl.Mamykova@kaznu.kz
    Қыстаубаев Ерлан Бейсенбайұлы  377-33-26 ішкі - 1118  Erlan.Kistaubayev@kaznu.kz
АТ-инфрақұрылымын дамыту басқармасы
    Бутақұлов Сәбит Оразалиевич 377-33-33 ішкі - 1107

Sabit.Butakulov@kaznu.kz

Басқару қызметіне ақпараттық қолдау көрсету бөлімі
    Әлиева Айгүл Серікқалиевна ішкі - 1141

Aygul.Aliyeva@kaznu.kz

АТ-ресурстарды жоспарлау және басқару бөлімі
    Әміров Уәлихан Ержанұлы
ішкі - 3145

Ualikhan.Amirov@kaznu.kz

Сервистік қолдау бөлімі
    Шпак Марина Николаевна 377-34-26 ішкі - 1141 Marina.Shpak@kaznu.kz
Ақпараттық жүйелерді дамыту бөлімі
    Айтмұқаш Данияр Болатұлы ішкі - 1926,  1143 Daniyar.Aitmukash@kaznu.kz
Оқу «Интернет-орталығы»
    Төреқұлова Светлана Мәуленовна 247-12-77 ішкі - 1277 turekulova@kaznu.kz
Ситуациялық-мониторингілік орталығы
    Сәдуақас Самат Әбділдаұлы
ішкі - 1140
Экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті
   
377-33-17 ішкі -  3317

 

    Жүсіпова Рая Қалмұрзаевна - департамент директорының орынбасары, бас бухгалтер 377- 35-17 ішкі - 1189  Raya.Zhusupova@kaznu.kz
   

@kaznu.kz

Қаржы басқармасы

    Еcенғалиева Нәзира Әлиқызы 377-33-18 Nazira.Esengalieva@kaznu.kz
    Бутаева Жансұлу Ержанқызы - материалдық топ  жетекшісі 377-34-28 ішкі - 1485  Zhansulu.Butaeva@kaznu.kz
Еңбекақы төлеу бөлімі
    Қизатова Мира Нұртайқызы 377-3550 ішкі - 1272
Mira.Kizatova@kaznu.kz
    Әбдраимова Сәлима Балтажанқызы - білім алушылармен жұмыс бөлімінің басшысы
ішкі - 3383,  1186

Salima.Abdraimova@kaznu.kz

 
       
Экономикалық басқарма
    Дүйсембаева Гүлмира Маратқызы 377-34-27 ішкі - 1188 Gulmira.Dyusembaeva@kaznu.kz

Мемлекеттік сатып алу бөлімі

   
377-35-07 ішкі - 1376
Өндірістік қамтамасыз ету департаменті
   
377-33-27 ішкі - 1169
Тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық басқармасы
    Балықбаев Әубәкір Оспанұлы
ішкі - 3391

Aubakyr.Balykbaev@kaznu.kz

Қызмет көрсету және апаттық-ағымдық жөндеу жұмыстары бөлімі
    Сәден Амалбек Рахымжанұлы 377-34-24 ішкі - 1380 Alik.Saden@kaznu.kz
    Абаттандыру бөлімі    
    Несіпбаев Еркебұлан Хавиұлы
ішкі - 3339 Turlybek.Donbaev@kaznu.kz
    Кір жуу цехы
   
    Бостанбекова Гүлшат Аратқызы 377-33-77 ішкі - 1393 Gulshat.Bostanbekova@kaznu.kz
Азаматтық қорғаныс, еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бөлімі
 
    Маймақов Арман Таужанұлы
ішкі - 3330

Arman.Maimakov@kaznu.kz

Біліктілікті арттыру және қосымша білім беру институты
    Шәйкенов Барлық Аманғалиевич 221-14-60 Barlyk.Shaikenov@kaznu.kz
    Балғымбаева Зүлфия Махмұтқызы 377-33-75 ішкі - 1463

Стратегиялық даму орталығы

    Минажева Гүлшарат Салауатқызы

ішкі - 1155

Gulsharat.Mynazheva@kaznu.kz
   
ішкі - 1630  
Рейтинг жөніндегі секторы
    Букенов Бауыржан Өмірбекұлы
ішкі - 1196  
Білім беру бағдарламалар сапасы және аккредитациялау орталығы
    Нұржан Бейсенбекұлы Зиябеков
 ішкі - 3381 Nurzhan.Ziyabekov@kaznu.kz
   

Маркетинг және рекрутинг орталығы

   
   

 


@mail.ru
   

Маркетинг және рекрутинг орталығының директор орынбасары - Мылтықбаева Жаннұр Қаденовна

ішкі - 1395 zhannur.myltykbaeva@kaznu.kz
   

Қоғаммен және ұйымдармен байланыс қызметінің басшысы - Қалиақпар Данара Қылышбековна

ішкі - 1395 danara.k0506@gmail.com
   

Операциялық маркетинг және қаржылық қолдау қызметінің басшысы - Алпысбаева Бексұлу Ерғазықызы

ішкі - 1930 alp.beksulu@gmail.com
   

Стратегиялық маркетинг және бренд менеджмент қызметінің басшысы - Сүйінғариев Жақсыбай Жүсіпович

ішкі - 1395 zaks08@mail.ru
Аккредитация және лицензия қызметі
    Манарбек Гүлден Манарбекқызы ішкі - 1459 Gulden.Manarbek@kaznu.kz
Білім беру бағдарламалары қызметі 
    Байнөсерова Айгүл Ғабдуллина ішкі - 1336  Aigul.Bainoserova@kaznu.kz
«Қазақ университеті» баспа үйі
    Асан Алмаз Талғатбекұлы 338-89-45 ішкі - 1367 Almaz.Asan@kaznu.kz
Студенттік қалашық
    Сейітжанов Әбдіқаһар Әнуарұлы

377-33-84 іш.1413

Abdykahar.Seytzhanov@kaznu.kz
    Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ тарихының мұражайы ішкі - 1359
    Қазақстан палеолиті мұражайы ішкі - 1295  
    Биологиялық мұражайы ішкі - 1216  
"Керемет" студенттерге қызмет көрсету орталығы   
    Баяндинова Сайран Мұхтарханқызы ішкі - 1410, ішкі - 1411  
Жағдаяттық басқару орталығы
   

 
Кешенді қауіпсіздік жүйесінің жедел әрекет ету қызметі
    Оразбаев Марат Мәмбетұлы ішкі - 3213  
Білім беру үдерісін мониторингілеу қызметі
    Оңалбеков Ернар Сейіткерімұлы ішкі - 3223  
Студенттік қалашығының дирекциясы
    Сейітжанов Әбдіқадыр Әнуарұлы 377-33-84 ішкі - 1413  Abdykahar.Seytzhanov@kaznu.kz
    Дүйсенбаев Талғат Ноғайбайұлы

377-33-84 ішкі - 1413

 
 
   

 
Әл-Фараби атындағы кітапхана 
    Туенбаева Қалима Төлеубайқызы 300-77-08   
    Арекенова Жадыра Айдынғалиқызы 300-76-49  
"Парасат" қызметкерлер кәсіподағы
    Мекебаев Талғат Құмарғалиұлы 377-35-25 ішкі - 1109  Talgat.Mekebaev@kaznu.kz
"Сұңқар" студенттер мен магистранттар кәсіподағы
    Бөрлібаева Шұғыла Мейрамбекқызы ішкі - 1358  
Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ Түлектер қауымдастығы 
    Балтабаева Күлғазира Нұранқызы 377-33-60  ішкі - 1373  Kulgazira.Baltabayeva@kaznu.kz