Департаменттер

Қалалық телефондарға қосатын нөмірлер тізімі: +7(727) 377-33-30; 377-33-31; 377-33-32; 377-33-33

 

                                                                            Университет департаменттері

Экономика және қаржы департаментінің директоры 
Қыстаубай Нұрлан Керімбайұлы 3317, 2211357 Nurlan.Kystaubay@kaznu.kz

Бас бухгалтердің м.а.

Амирбаева Эльмира Шакировна 3184 Elmira.Amirbayeva@kaznu.kz

Экономика және қаржы департаменті директорының экономика бойынша орынбасары

Ширыкалов Игорь Евгеньевич 3288 Igor.Shirykalov@kaznu.kz

Экономика және қаржы департаменті директорының орынбасары

Романенко Светлана Владимировна

1485

Svetlana.Romanenko@kaznu.kz

Экономикалық басқарманың басшысы

Түсіпназар Перизат Түсіпназарқызы  3288 Perizat.Tussipnazar@kaznu.kz

Қаржы басқармасының басшысы

Айтпаева Жанна Бариевна 377-33-18 1187  Zhanna.Aitpayeva@kaznu.kz

Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасының басшысы

 

Аубакир Улан Нурланулы

13-76; 32-76

Aubakir.Ulan@kaznu.kz

Еңбек ақы төлеу бөлімінің басшысы

Кизатова Мира Нуртаевна  377-35-30 вн.:3272  Mira.Kizatova@kaznu.kz 

Материалдық бөлімнің басшысы

Бутаева Жансулу Ержановна  377-34-28 вн.:1485   Zhansulu.Butaeva@kaznu.kz 

Білім алушылармен жұмыс бөлімінің басшысы

Абдраимова Салима Балтажановна  3383 Salima.Abdraimova@kaznu.kz

Жоспарлау-экономикалық бөлімінің басшысы

Жусупова Рая Калмурзаевна  377-35-17 1189  Raya.Zhusupova@kaznu.kz
Өндірістік қамтамасыз ету департаментінің директоры
Джельдибаев Акылбек Муханович 377-33-27 вн.:1249  
Әлеуметтік даму жөніндегі проректордың орынбасары-ұйымдастырушылық және хаттамалық қамтамасыз ету қызметінің директоры
Аубакиров Абилкаир Аблакимович 377-32-87 вн:.1104 Abilkair.Aubakirov@kaznu.kz

Кадрлық жұмыс басқармасының басшысы

 Мадияр Айнұр Сатылғанқызы   377-35-35 1170  Ainur.Madiyarova@kaznu.kz

Мұрағат меңгерушісі

 Жылгелдиева Алтынгул  1491  Altyngul.Zhylgeldieva@kaznu.kz

Ақпаратты қорғау секторының жетекшісі

 Жаксылыков Алпысбай Жаксылыкович  377-33-97 вн.:1117  

Астана қаласындағы Өкілдігінің жетекшісі

 Калымбетов Даурен Аралбаевич  87012900898  
 Тәрбие жұмысы жөніндегі департаментінің директоры   Есимова Жулдыз Дапеновна  3773315
1160
 Zhuldyz.Esimov@kaznu.kz
Әлеуметтік-тәрбие жұмысы басқармасының басшысы  Абишев Талгат Болатович  11-34   Talgat.Abishev@kaznu.kz
 Жастар ұйымдары Комитетінің жетекшісі  Искакова Мадина Канатовна     iskakova_madina1@kaznu.kz
 Заң және құжаттармен қамтамасыз ету департаментінің директоры   Елчибаев Асет Ерболович    Asset.Yelchibayev@kaznu.kz
 Заң және құжаттармен қамтамасыз ету департаменті директорының орынбасары  Сыдыков Нурхад Сапарбекович     Nurkhad.Sydykov@kaznu.kz
 Құқықтық жұмыс бөлімінің басшысы  Мәлік Айбар Мәлікұлы     Aibar.Malik@kaznu.kz
 Әскери-жұмылдыру жұмысы секторының меңгерушісі  Малаев Талгат Бодесович   377-34-22 вн.:1128  Talgat.Malaev@kaznu.kz
 Құжаттармен қамтамасыз ету бөлімінің басшысы  Султан Райгул Султанқызы   1175, 1475, 1477  Raigul.Sultan@kaznu.kz
 Ғылым және инновациялық қызмет жөніндегі департамент директоры   Мухамбетжанов Серик Копжасарович  377-33-12 вн.:1158   Serik.Muhambetzhanov@kaznu.kz
 Ғылыми кадрларды даярлау және аттестаттау басқармасының басшысы  Кудайбергенова Рената Еркиновна   377-35-50 вн.:1137   Renata.Kudaibergenova@kaznu.kz

 Инновациялық және зияткерлік меншік басқармасының басшысы

 Ахметова Айгуль Базылбековна  377-32-65 вн.:1399   Aygul.Akhmetova@kaznu.kz

Ғылым және басылым белсенділігі басқармасының басшысы 

 Смагулов Кадыржан Есенгалиевич  377-32-67 вн.:1159   Kadyrzhan.Smagulov@kaznu.kz

 Халықаралық ынтымақтастық Департаментінің директоры 

 Апсеметова Еркежан Ажибаевна  1131  Apsemetova.Yerkezhan@kaznu.kz

 Халықаралық ынтымақтастық Департаменті директорының орынбасары

 Елибаева Айгерим Ерболатовна   1131  Aigerim.Yelibayeva@kaznu.kz
 Халықаралық ынтымақтастық Департаменті директорының орынбасары  Шалгимбаев Даулетжан Басаргабызович     Shalgymbaev.D@kaznu.kz
 Халықаралық бағдарламалар Орталығының директоры м.а.   Әбдиман Жания Өмірханқызы  1467  Zhanyiya.Abdyman@kaznu.kz
 Сыртқы байланыстар басқармасының басшысы  Тойшибек Медеу Багланулы    Medeu.Toishibek@kaznu.kz
 Ақпарат және коммуникация департаментінің директоры   Байдаулетова Каншайым Мауленовна  1966  Kanshaiym.Baidauletova@kaznu.kz
 Академиялық мәселелер жөніндегі департаменттің директор м.а.  Байгараев Нурлан Алиевич   1230  Nurlan.Baygaraev@kaznu.kz
 Оқу үдерісін жоспарлау және қамтамасыз ету басқармасының басшысы м.а.  Кадиров Ануар Калбекович   1151  Anuar.Kadirov@kaznu.kz
 Білім беру технологиялары мен әдістемелік жұмыс басқармасының басшысы   Мусинова Асель Ахметовна   1351  Assel.Moussinova@kaznu.kz
 Республикалық оқу-әдістемелік кеңесінің ғалым хатшысы  Сыргакбаева Акмарал Салимжановна  1273  Akmaral.Syrgakbaeva@kaznu.kz
 Жаңа білім беру технологиялары Институтының директоры      
 Жаппай ашық онлайн курстар Орталығының басшысы  Атабаева Маржан Қайрғалиқызы  1136  Marzhan.Atabayeva@kaznu.kz
 Студент кеңсесі қызметінің жетекшісі  Айтбаева Маржан Кенесовна  1440  Marzhan.Aytbaeva@kaznu.kz
 Жоспарлау қызметінің жетекшісі  Кожабергенова Жазира Бекеновна   1154  Zhasira.Kozhabergenova@kaznu.kz
 Тіркеуші офисінің жетекшісі  Абильмажинова Айгуль Аитжановна   1430  Aliya.Abilmazhinova@kaznu.kz
 Аккредитациялау және лицензия беру қызметінің жетекшісі  Манарбек Гүлден Манарбекқызы  1459  Gulden.Manarbek@kaznu.kz
 Cтратегиялық даму Орталығының директоры  Минажева Гульшарат Салауатовна  1155  Gulsharat.Mynazheva@kaznu.kz