Бағдарламалық комитет
Бағдарламалық комитет төрағасы:
- ҚР ҰҒА академигі Ғ.М. Мұтанов, Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ
Төрағаның орынбасарлары:
- РҒА корреспондент-мүшесі С.И. Кабанихин, РҒА СБ Есептеу математикасы және математикалық геофизика институты, Новосибирск, Ресей.
- профессор Т.О. Балықбаев, Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті.
- профессор M.A. Бектемесов, Абай атындағы Қазақ ұлттық университеті.
- Professor Jin Cheng, Fudan University, Shanghai, China.
- Professor Shuhua Zhang, Tianjin University of Finance and Economics, China.
Халықаралық бағдарлама комитеті:
- Alemdar Hasanoglu (Hasanov) (Izmir University, Izmir, Turkey)
- Alexander Shananin (Moscow Physical-Technical Institute, Moscow, Russia)
- Alexandar Ilin (Scientific Center of Anti-Infective Drugs, Almaty, Kazakhstan)
- Almatbek Kydyrbekuly (Institute of Mathematics and Mechanics, Almaty, Kazakhstan)
- Abit Asanov (Manas University, Bishkek, Kyrgyzstan)
- Abdygani Satybaev (Osh University, Osh, Kyrgyzstan)
- Baojun Bian (Tongji University, Shanghai, China)
- Bolatbek Rysbayuly (International Information Technology University, Almaty, Kazakhstan)
- Chenglong Xu (Tongji University, Shanghai, China)
- Dauren Zhakebayev (Al-Farabi Kazakh National University, Almaty, Kazakhstan)
- Enver Atamanov (Manas University, Bishkek, Kyrgyzstan)
- Galitden Bakanov (International Kazakh-Turkish University, Turkestan, Kazakhstan)
- Hongtao Yang (University of Nevada, Las Vegas, USA)
- Igor Marchuk (Novosibirsk State University, Novosibirsk, Russia)
- Jaksybek Kulekeyev (Kazakh Institute of Oil and Gas, Astana, Kazakhstan)
- Jingtang Ma (Southwestern University of Finance and Economics, Chengdu, China)
- Kali Abdiev (Turan University, Almaty, Kazakhstan)
- Kazizat Iskakov (L.N.Gumilyov Eurasian National University, Astana, Kazakhstan)
- Maksat Kalimoldaev (Institute of Information and Computational Technologies, Almaty, Kazakhstan)
- Makhmud Sadybekov (Institute of Mathematics and Mathematical modeling, Almaty, Kazakhstan)
- Maxim Shishlenin (Institute of Computational Mathematics and Mathematical Geophysics, Novosibirsk, Russia)
- Mikhail Fedoruk (Novosibirsk State University, Novosibirsk, Russia)
- Muvasharkhan Jenaliyev (Al-Farabi Kazakh National University, Almaty, Kazakhstan)
- Olga Krivorotko (Institute of Computational Mathematics and Mathematical Geophysics, Novosibirsk, Russia)
- Tynysbek Kalmenov (Institute of Mathematics and Mathematical modeling, Almaty, Kazakhstan)
- Saltanbek Mukhambetzhanov (Scientific Center, Atyrau, Kazakhstan)
- Shavkhat Ayupov (director of the National Mathematics Institute, Uzbekistan)
Ұйымдастыру комитеті
- Төраға: М.А. Бектемесов
- Төраға орынбасары: Д.Б. Жакебаев, О.И. Криворотько, Б.Е. Жолдыбекова.
- Ғылыми хатшы: А.Н. Алимова, Л.Н. Темирбекова.
- Ұйымдастыру комитеті: С.Е. Касенов, Б.Б. Шолпанбаев, А.А. Султангазин, Ж.М. Бектемесов, А.Турарбек.