Стандарттау және сертификаттау мамандығы студенттерінің спорттық шараларға қатысуы
№ |
Ф.И.О. студента |
Наименование конференции, олимпиады
|
Призовое место |
1. |
Тұрсынбай Ғазиза |
«Көмек» қоғамдық қоры |
диплом «Ең үздік репетитор» |
2. |
Нарманов Әділет |
Физика-техникалық факультетінің ұйымдастыруымен өткен мини-футбол |
Диплом 1 орын |
3. |
Муса Айдос |
Физика-техникалық факультетінің ұйымдастыруымен өткен мини-футбол |
Диплом «лучший игрок» |
4. |
Нарманов Әділет |
Республикалық «Sport FEST Kazakhstan» мектеп спартакиадасының іріктеу ойыны |
сертификат |
5. |
Муса Айдос |
Алматы қаласының аула топтары арасындағы мини-футбол турнирі |
сертификат |
6. |
Орысбаев Бекзат |
Жастар арасындағы салауатты өмір салтын насихиттау |
1 |
7. |
Аблайхан Ергеш |
«Джиу-джитсу комбат систем» Алматы қаласы чемпионаты |
3 |
8. |
Аханов Аслан |
ҚазҰУнің факультет аралық самбо күресі |
1 |
9. |
Аханов Аслан |
Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы самбо күресінен чемпионаты |
2 |
10. |
Аханов Аслан |
Қазақ күресінен 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚР чемпионаты |
2 |
11. |
Сыдық Елдос |
Физика-техникалық факультетінің ұйымдастыруымен өткен мини-футбол |
Диплом 2 орын |
12. |
Бекежан Азамат |
ҚазҰУнің факультетаралық біріншілігі |
1 |
13. |
Сарсенов Хаким |
Таеквондодан WTF балалар мен жасөспірімдер арасындағы жарыс |
3 |
14. |
Сарсенов Хаким |
«Ауладағы спорт» әлеуметтік жобасы |
сертификат |
15. |
Сарсенов Хаким |
Ustucly - «125 EDU» білім беру орталығының ұйымдастыруымен спорттық іс шара |
2 |
16. |
Сарсенов Хаким |
«Алматы қаласының аула топтары арасындағы мини-футбол» турнирі |
сертификат |
17. |
Сарсенов Хаким |
Городской квалификационный турнир по шахматам |
1 |
18. |
Сарсенов Хаким |
Городской квалификационный турнир по шахматам |
2 |
19. |
Сарсенов Хаким |
«Жеңіс» таеквондо кәсіби спорт клубының кубогы» ашық республикалық турнирі |
3 |
20. |
Сарсенов Хаким |
Алматы таеквондо одағының ұйымдастыруымен мектепаралық біріншілік |
2 |
21. |
Сарсенов Хаким |
Таеквондодан WTF балалар мен жасөспірімдер арасындағы «Жеңіс» кәсіби спорт клубының іріктеу біріншілігі |
1 |
22. |
Нарманов Әділет |
Қобда аудандық мектеп оқушылары арасындағы спартакиадасы |
1 |
23. |
Нарманов Әділет |
Қобда аудандық мектеп оқушылары арасындағы спартакиадасы |
2 |
24. |
Бахтикереева фатима |
2 место диплом |
2 место диплом |
25. |
Бекмурзина Инкар |
Благодарность |
Благодарность |
26. |
Бекмурзина Инкар |
«Лучший исполнитель» Грамота |
«Лучший исполнитель» Грамота |
27. |
Серикова Аида |
Номинация «Қылықты ару» Диплом |
Номинация «Қылықты ару» Диплом |
28. |
Серикова Аида |
Гран-при |
Гран-при |
29. |
Жандоскызы Аяжан |
«Лучший танец» Диплом |
«Лучший танец» Диплом |
30. |
Советова Алуа |
Благодарность |
Благодарность |
31. |
Мизамхан Аян |
Сертификат |
Сертификат |
32. |
Бақтыбаев Саят |
Сертификат |
Сертификат |
33. |
Әбдіғұл Абылайхан |
Сертификат |
Сертификат |
34. |
Туралиева Акбота |
Сертификат
|
Сертификат
|
35. |
Абдрахманова Манар |
Благодарность |
Благодарность |
36. |
Турлиева Акбота |
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан үлесі үшін
|
Алғыс хат
|
№ |
Ф.И.О. студента |
Специальность (шифр – наименование) |
Курс |
Наименование конференции, олимпиады
|
Дата проведения мероприятия
|
Место проведения |
Призовое место |
Подтверждающая ссылка на сайт, где указаны место и Ф.И.О. студента |
1. |
Канафина Диана |
5В072300 Техническая физика |
2 |
Қазақстан Республикасы X жазғы универсиада |
03.04.2019-09.06.2019 |
Ақтөбе |
2 |
|
2. |
Матанов Данияр Каирбекулы |
5В072300 Техническая физика |
3 |
Абаевские чтения |
30.10.2019 |
Военная кафедра КазНУ им.аль-Фараби |
грамота |
|
3. |
Сағынбек Нұрлыгүл |
5В071700-Жылуэнергетика |
2 |
«Жас қалам» жастар журналистикасын дамыту жобасы |
2018 |
«Қазақстан жастарының конгресі» ЗТБ |
сертификат |
|
4. |
Тілеген Бекзат |
5В071700-Жылуэнергетика |
2 |
«Еріктілер лигасы» қоғамдық қоры |
2018 |
Алматы |
алғыс хат |
|
5. |
Тілеген Бекзат |
5В071700-Жылуэнергетика |
2 |
«ХХІ ғасырдың көшбасшысы» халықаралық үздік студенттер байқауы |
2019 |
Нұр-Сұлтан |
І дәрежелі диплом, төсбелгі |
|
6. |
Тілеген Бекзат |
5В071700-Жылуэнергетика |
2 |
«Нұр Отан» партиясы, студенттердің әлеуметтік өміріне белсене атсалысқаны үшін |
2019 |
Алматы |
алғыс хат |
|
7. |
Манарбек Думан |
5В071700-Жылуэнергетика |
2 |
«Комбат джиу-джитсу» жастар арасындағы халықаралық турнирі |
2019 |
Алматы |
3 |
|
8. |
Тұрсынбай Ғазиза |
5В073200 СиС |
2 |
«Көмек» қоғамдық қоры |
2018 |
Алматы |
диплом «Ең үздік репетитор» |
|
9. |
Нарманов Әділет |
5В073200 СиС |
1 |
Физика-техникалық факультетінің ұйымдастыруымен өткен мини-футбол |
2019 |
Алматы |
Диплом 1 орын |
|
10. |
Муса Айдос |
5В073200 СиС |
1 |
Физика-техникалық факультетінің ұйымдастыруымен өткен мини-футбол |
2019 |
Алматы |
Диплом «лучший игрок» |
|
11. |
Нарманов Әділет |
5В073200 СиС |
1 |
Республикалық «Sport FEST Kazakhstan» мектеп спартакиадасының іріктеу ойыны |
2018 |
Астана |
сертификат |
|
12. |
Муса Айдос |
5В073200 СиС |
1 |
Алматы қаласының аула топтары арасындағы мини-футбол турнирі |
2019 |
Алматы |
сертификат |
|
13. |
Орысбаев Бекзат |
5В073200 СиС |
4 |
Жастар арасындағы салауатты өмір салтын насихиттау |
2019 |
Алматы |
1 |
|
14. |
Аблайхан Ергеш |
5В073200 СиС |
2 |
«Джиу-джитсу комбат систем» Алматы қаласы чемпионаты |
2019 |
Алматы |
3 |
|
15. |
Аханов Аслан |
5В073200 СиС |
2 |
ҚазҰУнің факультет аралық самбо күресі |
25.10.2019 |
Алматы |
1 |
|
16. |
Аханов Аслан |
5В073200 СиС |
2 |
Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы самбо күресінен чемпионаты |
10-12 қаңтар 2020 жыл |
Алматы |
2 |
|
17. |
Аханов Аслан |
5В073200 СиС |
2 |
Қазақ күресінен 23 жасқа дейінгі жастар арасындағы ҚР чемпионаты |
19-22 маусым 2018 жыл |
Қостанай |
2 |
|
18. |
Сыдық Елдос |
5В073200 СиС |
1 |
Физика-техникалық факультетінің ұйымдастыруымен өткен мини-футбол |
2019 |
Алматы |
Диплом 2 орын |
|
19. |
Бекежан Азамат |
5В073200 СиС |
1 |
ҚазҰУнің факультетаралық біріншілігі |
21-23 қараша 2019 жыл |
Алматы |
1 |
|
20. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
Таеквондодан WTF балалар мен жасөспірімдер арасындағы жарыс |
2017 |
Алматы |
3 |
|
21. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
«Ауладағы спорт» әлеуметтік жобасы |
2019 |
Алматы |
сертификат |
|
22. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
Ustucly - «125 EDU» білім беру орталығының ұйымдастыруымен спорттық іс шара |
2019 |
Алматы |
2 |
|
23. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
«Алматы қаласының аула топтары арасындағы мини-футбол» турнирі |
2019 |
Алматы |
сертификат |
|
24. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
Городской квалификационный турнир по шахматам |
2018 |
Алматы |
1 |
|
25. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
Городской квалификационный турнир по шахматам |
2019 |
Алматы |
2 |
|
26. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
«Жеңіс» таеквондо кәсіби спорт клубының кубогы» ашық республикалық турнирі |
2019 |
Алматы |
3 |
|
27. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
Алматы таеквондо одағының ұйымдастыруымен мектепаралық біріншілік |
2018 |
Алматы |
2 |
|
28. |
Сарсенов Хаким |
5В073200 СиС |
1 |
Таеквондодан WTF балалар мен жасөспірімдер арасындағы «Жеңіс» кәсіби спорт клубының іріктеу біріншілігі |
2019 |
Алматы |
1 |
|
29. |
Нарманов Әділет |
5В073200 СиС |
1 |
Қобда аудандық мектеп оқушылары арасындағы спартакиадасы |
2018 |
Ақтөбе |
1 |
|
30. |
Нарманов Әділет |
5В073200 СиС |
1 |
Қобда аудандық мектеп оқушылары арасындағы спартакиадасы |
2018 |
Ақтөбе |
2 |
|
31. |
Нәдірхан Әбіш |
5В073200 ТФ |
3 |
ҚазҰУ-і физика-техникалық факультетінің «Мәслихат» ұйымы ұйымдастыруымен «The Boss» атты жобасы |
2019 |
Алматы |
Диплом «ең тапқыр төраға» |
|
32. |
Нәдірхан Әбіш |
5В072300 ТФ |
3 |
ҚазҰУ-і физика-техникалық факультетінің «Мәслихат» ұйымы ұйымдастыруымен «The Boss» атты жобасы |
2019 |
Алматы |
1 |
|
33. |
Нәдірхан Әбіш |
5В072300 ТФ |
3 |
ҚазҰУ-і физика-техникалық факультетінің «Мәслихат» ұйымы ұйымдастыруымен «The Boss» атты жобасы |
2019 |
Алматы |
Диплом «Instagram жұлдыз» |
|
34. |
Сексенбай Темірлан |
5В072300 ТФ |
3 |
ҚазҰУ-і физика-техникалық факультетінің ұйымдастыруымен «PHYSTECH AWARDS-2018» кеші |
2018 |
Алматы |
грамота |
|
35. |
Сексенбай Темірлан |
5В072300 ТФ |
3 |
ҚазҰУ-і «Көмек» қоғамдық қоры |
2018 |
Алматы |
Диплом «ең үздік волонтер» |
|
36. |
Сексенбай Темірлан |
5В072300 ТФ |
3 |
ҚазҰУ-і «Көмек» қоғамдық қоры |
2018 |
Алматы |
Диплом «үздік 1 курс студенті» |
|
37. |
Аканов Аслан |
ТЭ, 3 курс |
ТЭ, 3 курс |
1 место Грамота |
06.12-09.12.18
|
РК, г.Алматы |
1 место Грамота |
|
38. |
Аканов Аслан |
ТЭ, 2 курс |
ТЭ, 2 курс |
1 место Грамота |
19.07-22.07.18
|
РК, г.Талдыкорган |
1 место Грамота |
|
39. |
Аканов Аслан |
ТЭ, 3 курс |
ТЭ, 3 курс |
1 место Грамота |
12.10-14.10.18
|
РК, г.Талдыкорган |
1 место Грамота |
|
40. |
Аканов Аслан |
ТЭ, 3 курс |
ТЭ, 3 курс |
3 место Диплом |
2018
|
РК, г.Астана |
3 место Диплом |
|
41. |
Аканов Аслан |
ТЭ, 2 курс |
ТЭ, 2 курс |
3 место Грамота |
08.01-11.01.18
|
РК, г.Талдыкорган |
3 место Грамота |
|
42. |
Чахалов Аслан |
ТЭ, 2 курс |
ТЭ, 2 курс |
2 место диплом |
2018
|
РК, г.Алматы |
2 место диплом |
|
43. |
Ергеш Абылайхан |
ТЭ, 3 курс |
ТЭ, 3 курс |
3 место грамота |
2018
|
РК, г.Алматы |
3 место грамота |
|
44. |
Түсіп Әлібек |
ТЭ, 2 курс |
ТЭ, 2 курс |
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
45. |
Париев Игорь |
ТЭ, 2 курс |
ТЭ, 2 курс |
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
46. |
Бахтикереева фатима |
СиС, 1 курс |
СиС, 1 курс |
2 место диплом |
2018
|
РК, г.Алматы |
2 место диплом |
|
47. |
Бекмурзина Инкар |
СиС, 2 курс |
СиС, 2 курс |
Благодарность |
2018
|
РК, г.Алматы |
Благодарность |
|
48. |
Бекмурзина Инкар |
СиС, 2 курс |
СиС, 2 курс |
«Лучший исполнитель» Грамота |
2018
|
РК, г.Алматы |
«Лучший исполнитель» Грамота |
|
49. |
Серикова Аида |
СиС, 1 курс |
СиС, 1 курс |
Номинация «Қылықты ару» Диплом |
2018
|
РК, г.Алматы |
Номинация «Қылықты ару» Диплом |
|
50. |
Серикова Аида |
СиС, 1 курс |
СиС, 1 курс |
Гран-при |
2018
|
РК, г.Алматы |
Гран-при |
|
51. |
Жандоскызы Аяжан |
СиС, 1 курс |
СиС, 1 курс |
«Лучший танец» Диплом |
2018
|
РК, г.Алматы |
«Лучший танец» Диплом |
|
52. |
Советова Алуа |
СиС, 1 курс |
СиС, 1 курс |
Благодарность |
2018
|
РК, г.Алматы |
Благодарность |
|
53. |
Мизамхан Аян |
СиС, 1 курс |
СиС, 1 курс |
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
54. |
Аманжолова Айкумис |
ТФ, 2 курс |
ТФ, 2 курс |
2 место диплом |
2018
|
РК, г.Алматы |
2 место диплом |
|
55. |
Аманжолова Айкумис |
ТФ, 2 курс |
ТФ, 2 курс |
Благодарность |
2018
|
РК, г.Алматы |
Благодарность |
|
56. |
Елеушинов Асқар |
ТФ, 1 курс |
ТФ, 1 курс |
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
57. |
Джумабеков Мади |
ТФ, 1 курс |
ТФ, 1 курс |
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
58. |
Амангельдиева Жансая |
ТФ, 3 курс |
ТФ, 3 курс |
«Лучший репетитор» Диплом |
2018
|
РК, г.Алматы |
«Лучший репетитор» Диплом |
|
59. |
Елупанов Аймырза |
ТЭ, маг 2 курс
|
ТЭ, маг 2 курс
|
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
60. |
Жунусов Темирлан |
ТЭ, маг 2 курс
|
ТЭ, маг 2 курс
|
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
61. |
Диханбаева Асел |
ТЭ, маг 2 курс
|
ТЭ, маг 2 курс
|
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
62. |
Бақтыбаев Саят |
СиС, 1 курс маг
|
СиС, 1 курс маг
|
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
63. |
Әбдіғұл Абылайхан |
СиС, 1 курс маг
|
СиС, 1 курс маг
|
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
64. |
Туралиева Акбота |
СиС 2 курс, маг |
СиС 2 курс, маг |
Сертификат
|
8-9.12.18 |
Республика Казахстан, г. Алматы |
Сертификат
|
|
65. |
Карымсакова Лаура |
ТФ, 2 курс маг
|
ТФ, 2 курс маг
|
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
66. |
Шаймерден Шынгыс |
ТФ, 2 курс маг
|
ТФ, 2 курс маг
|
Сертификат |
28.11.18
|
РК, г.Алматы |
Сертификат |
|
67. |
Абдрахманова Манар |
СиС, 1 курс |
СиС, 1 курс |
Благодарность |
2018
|
РК, г.Алматы |
Благодарность |
|