Сыйақы мен стипендиялар

2017-2018 оқу жылы бойынша ҚР БҒМ Мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері

Т.А.Ж.

Жұмыс орны

Ғылым мен техниканың дамуына көрнекті үлес қосқан ғалымдар мен мамандарға арналған стипендия иегерлері 

1.

Джумагулова Карлыгаш Нурмановна

Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты

2.

Колумбаева Сауле Жанабаевна

Экология мәселелері ғылыми-зерттеу институты

3.

Ахтаева Нурсулу Зияхановна

Экология мәселелері ғылыми-зерттеу институты

4.

Мун Григорий Алексеевич

Ғылыми-технологиялық парк

 

Дарынды жас ғалымдарға арналған стипендия иегерлері

1.

Нарбаева Каракоз Турсынбековна

География және табиғатты пайдалану факультеті

2.

Асқарұлы Абдиадиль

Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты

3.

Исанова Молдир Кенесовна

Эксперименттік және теориялық физика ғылыми-зерттеу институты

4.

Партизан Гулмайра

Ашық түрдегі ұлттық нанотехнологиялық зертхана

5.

Усенов Ерболат Абуталипұлы

Ашық түрдегі ұлттық нанотехнологиялық зертхана

6.

Иманкулов Тимур Сакенович

Математика және механика ғылыми-зерттеу институты

7.

Байматова Насиба Хикматуллаевна

Физикалық-химиялық зерттеулер және талдау орталығының ғылыми-зерттеу институты

8.

Досжанов Ерлан Оспанович

Жану мәселелері ғылыми-зерттеу институты

9.

Алимжанова Айкерим Болатовна

Журналистика факультеті

10.

Байгараев Нурлан Алиевич

Шығыстану факультеті

 

2016-2017 ж. бойынша Мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері

р/с

Т.А.Ж.

Жұмыс орны

Ғылым мен техниканың дамуына көрнекті үлес қосқан ғалымдар мен мамандарға

          арналған стипендия иегерлері

1.

Жатканбаева Айжан Ержановна

Заң факультеті

2.

Калыш Аманжол Боранбайулы

Тарих, археология және этнология факультеті

3.

Рамазанов Тлеккабул Сабитович

Эксперименттік және теориялық физика ҒЗИ

4.

Кенжебаева Сауле Сагиндыковна

Экология мәселелері ҒЗИ

5.

Каирбеков Жаксынтай

Жаңа химиялық технологиялар мен материалдар ҒЗИ

6.

Наурызбаев Михаил Касымович

Физика химиялық зерттеу және талдау орталығы 

7.

Нуртазина Назира Даутбековна

Тарих, археология және этнология факультеті  

Дарынды жас ғалымдарға арналған стипендия иегерлері

1.

Арын Айжан Арынкызы

Заң факультеті

2.

Джангабулова Арайлым Куанышбековна

Заң факультеті

3.

Усеинова Карлыгаш Рахимжановна

Заң факультеті

4.

Кудайбергенова Рената Еркиновна

Шығыстану факультеті

 

сахов Алибек Абдиашимович

Механика-математикалық факультет

6.

Казбекова Жанат Бекетовна

Экономика және бизнес жоғары мектебі

 

Әлібек Ыдырыс

Биология және биотехнология мәселелері ҒЗИ8.

 

Токбаев Рустам Риматович

 Физика химиялық зерттеу және талдау орталығы

9.

Нажипкызы Меруерт

Химия және химиялық технологиялар факультеті

 

Тасилова Назия Айтбаевна

Тарих, археология және этнология факультеті